Loc de joaca - TOBOGAN
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Loc de joaca - TOBOGAN

Topogan Zi(n)kka(t) pentru nazdravani cu nadragi biodegradabili (in turu doi... )!...
- forum de jukkare, relacsare, socializare ietâcî!!! -



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Bine atz venit pa la TOPOGAN!... pst

 

 Jurnalul lui dorri', sensibiloasa

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
vaccinata
Mucea
Mucea
vaccinata


Fecioara Mesaje : 40
feminin Ani : 53
Localizare : varianta nord nr.2, intre orele 8 si 16,00
Stare de spirit : zgubilitica

Jurnalul lui dorri', sensibiloasa Empty
MesajSubiect: Jurnalul lui dorri', sensibiloasa   Jurnalul lui dorri', sensibiloasa I_icon_minitimeMier 14 Iul 2010 - 15:03

notez Ieri a fost o zi cumplita..e limpede ca a mia oara mi-am vazut greselile , dar le repet iar si iar la infinit..ma agat nedemn de aceleasi lacrimi si tristeti..nici nu stiu cui ma adresez….cui sa spun ca..cateodata, cuvintele nu ma mai vor. Cateodata, ma simt tradata de ele. Si, in mod sigur, si ele de mine. Le-am folosit deja pe toate, de cele mai multe ori fara rost. Le-am pangarit asezandu-le in declaratii aprinse, in chemari ale unor iubiri inventate, in descrieri de fapte pe care nu le-am trait niciodata.. Cuvintele altora s-au dezbarat si ele de mine, mi-au mangaiat sufletul fara sa poarte in ele miez de adevar.Azi tac de dragoste si disperare. Azi nu mai stiu sa vorbesc. Toate silabele sunt arme ale neintelesului. Renunt la vorbe, ca la niste haine purtate prea mult. Si ma intorc, cuminte, la bataia inimii. Inima mea care, din bum-ul ei egal, monoton, inutil, n-a construit niciodata metafore. Ma inchid in singuratatea mea in care inspir, expir, numai si numai fiindca sper ca, intr-o zi, intr-o alta zi mai inalta, voi regasi o alta respiratie, care, impletita cu-a mea, va suspina alaturi de mine in somn cea mai intreaga si mai definitiva poveste de dragoste…si iar visez..nelinisti
Sus In jos
anablue_bcn
Mucea
Mucea
anablue_bcn


Balanta Mesaje : 88
feminin Ani : 59
Localizare : barcelona... da´mai incolo,acu´s in vacacíones
Stare de spirit : depinde... cu cine ma joc

Jurnalul lui dorri', sensibiloasa Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalul lui dorri', sensibiloasa   Jurnalul lui dorri', sensibiloasa I_icon_minitimeMier 14 Iul 2010 - 15:20

Jurnalul lui dorri', sensibiloasa 200765 ......... Jurnalul lui dorri', sensibiloasa 835359 .......... Jurnalul lui dorri', sensibiloasa 988637 Jurnalul lui dorri', sensibiloasa 988637
Sus In jos
 
Jurnalul lui dorri', sensibiloasa
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Loc de joaca - TOBOGAN :: In jos pe.... TOPOGAAAAN! :: Alunecusurile... TOPOGANULUI :: Jurnale-
Mergi direct la:  



Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente